Soccer Schedule

Soccer Schedule:

Please bring shin guards and drink for your child. Cleats or running shoes are preferred.

Date Time Home Visitor Field Division
Oct 24 8:30am Miller vs Peterson 4
8:30am Mejia vs Seibel 5-6
8:30am Reidhead vs Calderon 7-8
8:30am Alexander vs VanStee 9-11
9:30am Chaffin vs Burgin 4
9:30am Miller vs Sheppard 5-6
9:30am Ho-Ching vs Vallender 7-8
9:30am Roberts vs Curiel 9-11
10:30am Ruiz vs Cotter 3
10:30am Williams vs Peterson 3
10:30am Mitchell vs Lugo 4
10:30am Nyseth vs Pomeroy 5-6
Oct 31 8:30am Williams vs Ruiz 3
8:30am Cotter vs Peterson 3
8:30am Peterson vs Lugo 4
8:30am Miller vs Sheppard 5-6
9:30am Miller vs Burgin 4
9:30am Mejia vs Seibel 5-6
9:30am Ho-Ching vs Reidhead 7-8
9:30am Roberts vs Alexander 9-11
10:30am Chaffin vs Mitchell 4
10:30am Nyseth vs Pomeroy 5-6
10:30am Calderon vs Vallender 7-8
10:30am VanStee vs Curiel 9-11
Nov 7 8:30am Burgin vs Mitchell 4
8:30am Sheppard vs Pomeroy 5-6
8:30am Reidhead vs Vallender 7-8
8:30am Alexander vs Curiel 9-11
9:30am Peterson vs Chaffin 4
9:30am Miller vs Seibel 5-6
9:30am Ho-Ching vs Calderon 7-8
9:30am Roberts vs VanStee 9-11
10:30am Ruiz vs Peterson 3
10:30am Williams vs Cotter 3
10:30am Miller vs Lugo 4
10:30am Mejia vs Nyseth 5-6
Nov 14 8:30am Peterson vs Williams 3
8:30am Cotter vs Ruiz 3
8:30am Miller vs Mitchell 4
8:30am Seibel vs Nyseth 5-6
3:30am Curiel vs VanStee 9-11
9:30am Miller vs Pomeroy 5-6
9:30am Vallender vs Ho-Ching 7-8
9:30am Lugo vs Chaffin 9-11
9:30am Alexander vs Roberts 9-11
10:30am Sheppard vs Mejia 5-6
10:30am Calderon vs Reidhead 7-8
10:30am  Burgin vs Peterson 4
Nov 21 8:30am Mitchell vs Peterson 4
8:30am Miller vs Nyseth 5-6
8:30am Reidhead vs Ho-Ching 7-8
8:30am Curiel vs Roberts 9-11
9:30am Miller vs Chaffin 4
9:30am Pomeroy vs Mejia 5-6
9:30am Vallender vs Calderon 7-8
10:30am VanStee vs  Alexander 9-11
10:30am Ruiz vs Williams 3
10:30am Peterson vs Cotter 3
10:30am Lugo vs Burgin 4
10:30am Seibel vs Sheppard 5-6
Thanksgiving – No Games
Dec 5 8:30am Williams vs Cotter 3
8:30am Peterson vs Ruiz 3
8:30am Roberts vs VanStee 9-11
8:30am Chaffin vs Burgin 4
8:30am Nyseth vs Sheppard 5-6
9:30am Mitchell vs Lugo 4
9:30am Miller vs Mejia 5-6
9:30am Ho-Ching vs Calderon 7-8
10:30am Miller vs Peterson 4
10:30am Pomeroy vs Seibel 5-6
10:30am Vallender vs Reidhead 7-8
10:30am  Alexander vs Curiel 9-11